Těšíme se z ocenění našeho produktu Sedmý schod, na který jsme hrdí!

Značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobek ČESKÁ CHUŤOVKA založila skupina nezávislých potravinářských odborníků v době, kdy vrcholilo období honby spotřebitelů za co nejlevnějšími potravinami. Tomu se přizpůsobovali jak prodejci, tak chtě nechtě i výrobci potravin, aby obstáli v neúprosné, mnohdy zahraniční, konkurenci levných výrobků.

Zájem o získání značky ČESKÁ CHUŤOVKA se ze strany výrobců neustále zvyšuje. Záštity se ujal předseda Senátu Parlamentu České republiky, díky tomu přebírají od roku 2013 vynikající čeští potravináři svá zasloužená ocenění v nádherných prostorách Valdštejnského paláce, sídle Senátu.

Z neformální a otevřené atmosféry, která se během let kolem soutěže vytvořila, se tak zrodil i slogan ČESKÁ CHUŤOVKA - ZNAČKA, KTERÁ SI NA NIC NEHRAJE.

Soutěž o značku Dobrý tuzemský potravinářský výrobekČeská chuťovka" pomáhá spotřebitelům objevit chutné české potraviny. Výrobcům naopak pomáhá proniknout s výrobky, které splňují vysoké chuťové parametry, do povědomí spotřebitelů.

Ocenění Česká chuťovka

Zpět na titulní stránku

 

Powered by Quick.CMS